Předplatné

Při objednání předplatného na jeden rok obdržíte celkem 5 tematických čísel časopisu Moderní vyučování a současně s tím získáte zdarma přístup k digitální verzi časopisu pro Vás či všechny učitele a rodiče Vaší školy.Předplatné na 1 rok (5 tematických čísel + přístup k digitální verzi): 295 Kč (12,50Eur)Přejete si dostávat více výtisků od jednoho vydání? Napište nám – pošleme Vám jednorázový slevový kód ve výši 25%.

Objednejte si předplatné právě teď!

jakobjednat

5 čísel každý rok

Každý školní rok obdržíte 5 tematických čísel vytvářených podle aktuálních témat a trendů. Moderní vyučování otevírá také nové možnosti diskuze mezi řediteli, učiteli, odborníky a rodiči.

Je doba sdílení!

Předplatné časopisu přichází v současné době s novinkou v podobě možnosti neomezené distribuce digitální verze časopisu mezi učitele a rodiče.

Je to jednoduché

Zaregistrujte se na digi.modernivyucovani.cz. Jakmile Vaše škola předplatné má nebo si jej objedná, je zařazena do naší databáze. Učitelé a rodiče z Vaší školy se mohou připojit a zdarma číst.

Celá škola za 295 Kč

Celoroční předplatné, jehož součástí je digitální podoba a vstup do archívu předchozích vydání, je nyní k dispozici za 295Kč. Toto předplatné umožňuje desítkám učitelů a stovkám rodičů přístup k obsahu, který jim poskytne přehled o dění a trendech v moderním vzdělávání.

Informujte rodiče Vašich žáků

Informační materiál Moderního vyučování, který lze stáhnout ZDE,  můžete volně šířit mezi rodiče Vašich žáků, např. formou zveřejnění na školním webu, rozesláním na e-mailové adresy nebo v případě potřeby lze materiál i vytisknout.

letak_nahled